Recenzja – DeAgostini, kolekcja Amigurumi

Kochani, jesienne wieczory są coraz dłuższe, czeka nas jeszcze wiele takich dni, które kończą się dosłownie chwilę po południu. Znacie moją radę na jesienną chandrę i zimowe zmęczenie – znaleźć nowe, albo utrwalić i rozwinąć obecne hobby. Szydełkowanie maskotek to świetna zabawa, a z nową kolekcją od DeAgostini będziecie oczekiwać kolejnych numerów prenumeraty jak najlepszych prezentów! Do mnie już dojechały dwa pierwsze numery, więc zapraszam was na moją subiektywną recenzję.

Nie jestem specjalistką od maskotek, więc cieszę się, że powstała seria, która prowadzi mnie za rękę krok po kroku. Amigurumi od DeAgostini (amigurumi z japońskiego maskotka/zabawka wypchana zrobiona na szydełku) to urocze zwierzątka, które wydziergasz samodzielnie z najwyższej jakości materiałów. Wydawca postarał się o to, by włóczka była w 100% bawełniana od znanej i bardzo cenionej w świecie rękodzielników marki DMC. Do każdego numeru są dołączone zestawy materiałów podstawowych do wyszydełkowania zwierzątka. Pierwsze dwa numery to króliczek i sowy. Co możecie znaleźć w kolejnych odcinkach? Z tym pytaniem odsyłam was na stronę wydawcy, który zadbał o to, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące prenumeraty.

https://bit.ly/amigurumi-polska

zamów kolekcję na stronie, wprowadź kod promocyjny AMIGURUMIPRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty!

Pora ruszyć w podróż do świata wyjątkowych zabawek! Cała prenumerata to aż 90 zestawów do samodzielnego wydziergania zwierzątek. Bedą pieski, żyrafki, biedronki, a nawet… wąż. Z pierwszym numerem dostałam materiały do wydziergania króliczka. Materiały podstawowe, bazowe, są dołączone do każdego numeru. Jeśli masz ochotę wzbogacić swoje zabawki o kolejne akcesoria, torebeczki, elementy ubioru czy inne, masz taką możliwość w ramach oferty Premium, którą możesz wykupić dodatkowo. W tej ofercie są dodatkowe włóczki w pięknych kolorach idealne do dziergania akcesoriów.

Przy zamówieniu pełnej prenumeraty otrzymujesz dodatkowe prezenty, które pomogą ci w codziennym szydełkowaniu maskotek. Są wśród nich wypełnienia, znaczniki, kredki świecowe, organizer na szydełka i włóczkę, a nawet drewniany, piękny kufer na włóczki i akcesoria czy torba na przybory dziewiarskie. Warto wspomnieć, że prenumerata jest dostępna wyłącznie online na stronie, którą podałam wam powyżej. Nie kupicie jej w kiosku, warto zatem zapisać sobie link, gdybyście chciały dołączyć do świata zabawek amigurumi!

Przed nami wspaniała przygoda, pora przyjrzeć się prenumeracie – zapowiada się bardzo obiecująco. Moją recenzję oraz efekty pracy z pierwszym numerem serii zobaczysz na naszym kanale na youtube:

2 Komentarze

  • Jak można zrezygnować z przesyłek których nie chcę i nie pobieram ich, a zapłata za nie odbierana przesyłkę cały czas przychodzi. Pisałam rezygnację pocztą mailową. Niestety odrzucają

    • Niestety nie mam pojęcia, trzeba się kontaktować z wydawnictwem, a przede wszystkim sprawdzić w regulaminie prenumeraty zasady rezygnacji z niej.

Dodaj komentarz

6 + sześć =