Prezenty z pasji zrobione. Akcja wspierająca rękodzielników.

Kochani, zbliża się najważniejszy czas dla rękodzielników – może być bardzo owocny, a może przejść bez echa. Postarajmy się, by jak najwięcej klientów potrafiło u nas właśnie znaleźć idealne prezenty dla swoich bliskich!

Na czym polega akcja?

  • będziemy tworzyć katalogi najlepszych prezentów zrobionych ręcznie w trzech kategoriach – dla kobiet, dla mężczyzn i dla dzieci
  • stwórz piękne zdjęcia swojego flagowego produktu (warunek konieczny, zdjęcie ma być atrakcyjne wizualnie), zasugeruj kategorię i wraz z odnośnikiem do siebie – linkiem do social media lub sklepu internetowego – wyślij na adres kontakt@plotkapufy.pl, przez fb plotkapufy lub na instagram.
  • z przesłanych do 30.11 zdjęć stworzymy wpisy z inspiracjami prezentowymi na blogu promowane również na naszych (i Waszych mam nadzieję również) social mediach.
  • pod każdym z wpisów (3 wspomniane kategorie) będzie lista wszystkich zgłoszonych do akcji linków do Waszych stron, lista będzie uzupełniana na bieżąco aż do Świąt, jednak jeśli chcecie by Wasze zdjęcia znalazły się w postach, to zgłoście się do 30.11
  • piszcie o akcji, oznaczajcie #prezentyzpasji, im więcej osób zobaczy nasz prezentownik, tym więcej prezentów z pasji zawita pod choinkami!

Dodaj komentarz

cztery × pięć =