Recenzja książki “Szydełkowe kapcie dla całej rodziny” Iry Rott.

“Szydełkowe kapcie dla całej rodziny” to książka wydana przez Wydawnictwo Publicat – i jest moją nową ulubioną pozycją szydełkową na półce rękodzielniczej! Książka ta niedawno miała swoją premierę. Na wspomnianej półce mam sporo szydełkowych pozycji, ale chyba żadna z nich nie ma tylu tak bardzo potrzebnych dodatkowych informacji. Łącznie z miarką do mierzenia stopy!

Zaproszę Was za chwilę do obejrzenia pełnej recenzji, w której mówię o moich wrażeniach po lekturze, pokazuję, co udało mi się wydziergać oraz wspominam o – moim zdaniem – największych zaletach publikacji. Najpierw jednak podeślę namiary na Empik, gdzie książkę można kupić – spieszcie się, książka jest obecnie w fantastycznej promocji! https://bit.ly/SzydelkoweKapcie

Myślę, że książka ze schematami może być świetnym pomysłem na prezent dla osoby szydełkującej. Wystarczy, że dodatkowo kupisz kilka kolorowych włóczek i piękna, prezentowa paczka będzie gotowa! Partnerem wydania jest m.in. firma Miladruciarnia, więc już wiesz, gdzie owe włóczki można nabyć 🙂 Jeśli zaś sama szydełkujesz, z tą mnogością schematów (i rodzajów kapci!) wykonasz prezenty dla całej rodziny. Przecież kto powiedział, że szydełkowe jednorożce na stopach mogą nosić wyłącznie dzieci? Ja też bym nosiła!

Zapraszam zatem do obejrzenia mojej recenzji. Postarałam się zawrzeć w niej to, co według mnie najfajniejsze jest w publikacji. Ira Rott, chapeau bas! Doskonała robota!

Dodaj komentarz

siedem + 11 =