Chusta na szydełku, schemat chusty “Asia”.

Chusta “Asia” to mój autorski, bardzo podstawowy, łatwy schemat szydełkowej chusty. Wykonałam ją z mięciutkiej, bardzo przyjemnej do dziergania włóczki Zuza Natura. Piękny, niebieski kolor będzie pasował do letnich stylizacji.

Wzór jest zaprojektowany tak, byś sama podjęła decyzję kiedy kończysz dziergać – ja zakończyłam na wymiarach 150x80cm (bez naciągania), możesz śmiało zrobić chustę większą lub mniejszą, nie ma to wpływu efekt końcowy i nie trzeba modyfikować wzoru.
Więcej o użytej przeze mnie włóczce poczytasz tutaj:
https://centrumwloczek.pl/robotki-reczne/opus-natura-zuza.html?fbclid=IwAR3N9IlkN0NnlVBwZ_CDhU1prBx0FeQBBjP4JMcJb1tanH5kLAZs4fJIODI

Ponieważ planowałam ten wzór dla osób początkujących, którzy dopiero zaczynają chustową przygodę, pozwoliłam sobie na użycie naprawdę podstawowych splotów przy jednoczesnym uzyskaniu – według mnie – super efektu! Jestem z tego projektu tak dumna, że nazwałam chustę… swoim imieniem 😉 O ile torebki czy koszyki nie mają imion, o tyle szydełkowe chusty zazwyczaj tak. Zatem oddaję w Wasze ręce tutorial na chustę Asia, efektowną i łatwą do wykonania.

4 Komentarze

Dodaj komentarz

siedem + 10 =