Najprostszy pasek do torebki szydełkowej.

Torebka gotowa, co dalej? Pasków na rynku mnóstwo, z ekoskóry, skórzane, metalowe łańcuszki, paski kolorowe, parciane, materiałowe… Najfajniejsze oczywiście są dostępne w naszym sklepie zrobilamsobie.pl, a jakże 😉 Ale nie musisz kupować, możesz zrobić pasek sama! Będzie idealnym uzupełnieniem sznurkowej torebki. Dziś mam dla Was dwie propozycje, jedna opiera się na metodzie wyplatania (makrama), druga to już szydełkowanie. Oba paseczki bazują na metalowych karabińczykach, więc wygodnie przypniesz pasek do torebki. Gotowi? Zaczynamy od makramy!

Najprostszy makramowy węzeł pozwala wyczarować pasek marzeń. na filmie widzisz tylko krótki uchwyt (co swoją drogą też może się przydać, krótka rączka do torebki wygląda super), ale dokładnie tłumaczę jak zrobić analogicznie pasek długi na ramię. Skorzystaj! Metodą zaplatania tych węzełków nie musisz robić całego paska, możesz wykonać kilka oplotów na środku metalowego łańcuszka – będzie fajnie wyglądać z taką dekoracją, a Tobie będzie dużo wygodnie nosić taką torebkę na ramieniu.

Druga propozycja to bardzo estetyczny, szydełkowy paseczek. Może wydawać się trudny, ale na pewno sobie poradzisz, wypróbuj i daj znać, który bardziej Ci odpowiada 🙂

Dodaj komentarz

5 × 5 =