Testujemy włóczki ze sklepu Tedi!

To nie były łatwe zakupy. Niestety sklepu Tedi nie mam w pobliżu, musiałam zaplanować wycieczkę do innego miasta. Jest taka możliwość, że po zachłyśnięciu się asortymentem sklepu Action, spodziewałam się trochę więcej, a na tych pięknych, kolorowych, pełnych włóczek regałach trudno mi było wybrać włóczki do testów. Obiecywałam kupić te najlepszej jakości, a w mnogości włóczek i sznurków zdecydowanie dominował poliester zaraz przed akrylem 100%. Zabrałam jednak ze sobą wszystkie te włóczki, które akurat były najlepsze jakościowo albo wyjątkowo atrakcyjne wizualnie pomimo niekoniecznie naturalnego składu. Na pewno nie są to wszystkie przykłady dobrych włóczek z Tediego, opierałam się na asortymencie tylko jednej, toruńskiej filii sieci.

Poza włóczkami, których większość nie zachwyciła mnie wcale, w sklepie Tedi znalazłam mnóstwo innych kreatywnych zestawów, dodatków, akcesoriów, które już były naprawdę super! Zgarnęłam z półek sporo zestawów dla dzieci, na przykład do zrobienia wiewiórki z pomponów. Była dostępna cała mnogość guzików drewnianych, wszelkich klamerek, drobiazgów, koralików, gumek, nitek, igieł i szydełek. Wiele produktów wydawało się naprawdę dobrej jakości, zatem z całą pewnością polecam odwiedzenie sklepu. Tymczasem – testy włóczek, zapraszam serdecznie do oglądania i dajcie znać, co jeszcze chcielibyście zobaczyć!

1 Komentarz

  • Byłam w tedim w Malborku kupiłam dwie kolorowe włóczki zbędnej zrobiłam na szydełku smerfna czapkę i komin wyszło nieźle z drugiej zrobię chustę z gatunku jestem zadowolona jak i wydajności jest taki wybór na półce że trudno się zdecydować i jest ciut taniej niż w pasmanteria.

Dodaj komentarz

trzy × jeden =