e-book “Skuteczna sprzedaż rękodzieła w oparciu o social media”.

Rękodzieło to luksus! Na rękodzieło są klienci! Rękodzieło jest, będzie, powinno być drogie! Wspólnie popracujmy nad tym, by nasze frustracje: “nikt za tyle nie kupi”, “nie wiem, jak wycenić”, “wstawiłam zdjęcie nowej torebki, kilka osób spytało o cenę, ale na tym koniec”… raz na zawsze zlikwidować.

W tak trudnych czasach warto powalczyć, by z tego, co tak świetnie Ci wychodzi, z Twojego rękodzieła, czerpać nie tylko radość, satysfakcję i odpoczynek, ale także – pieniądze!

Jak skutecznie w social mediach budować markę rękodzielniczą? Jak sprzedawać swoje rękodzieło? Jak tworzyć opis produktu, by potencjalny klient się zachwycił? Jak budować zaangażowaną społeczność marki? O tym jest ta książka. Na swojej ośmioletniej drodze budowania biznesu handmade popełniłam milion błędów. O tym też ta książka 😉 Popełniaj sobie swoje własne błędy, nie musisz powielać moich 😉

Przez cały czerwiec kupując e-book dostaniesz drugi z pięćdziesięcioma pomysłami na posty dla profilu marki rękodzielniczej w prezencie!

Jeśli w tak trudnych czasach warto w coś inwestować, to na pewno w samorozwój i edukację. Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie treści Ci się przydadzą.

Asia, plotkadesign.

Link do zakupu:

https://zrobilamsobie.pl/97-e-produkty-e-booki-i-wzory-szydelkowe

Dodaj komentarz

17 + 16 =