Testujemy sznurki 5mm polskich firm.

Ten film to ogromne wyzwanie. Wybór sznurków na testy był bardzo trudny, postanowiłam jednak wziąć na tapet wyłącznie wiodących producentów. Pojawiło się kilka sugestii, że w filmiku brakuje marki X albo Y, jednak moja selekcja była ściśle związana z Waszymi sugestiami. Wybrałam te sznurki, których używacie najczęściej.

Łącznie postawiłam sobie limit dwunastu sznurków i tego limitu się trzymam. W obrębie danego producenta mogą się znaleźć inne sznurki, które nie wzięły udziału w testach – z założenia chciałam testować po jednym sznurku od każdej z firm, jednak w przypadku trzech marek zdecydowałam się na przedstawienie dwóch różnych rodzajów.

Jedno jest pewne – Polska jest wiodącym producentem tego typu sznurka i nie mamy sobie równych, z całą pewnością cała Europa a pewnie i reszta świata szydełkowego zazdrości nam takich firm, które prześcigają się w kolejnych ulepszeniach naszego ulubionego materiału do dziergania. Są sznurki bawełniane, sznurki z rdzeniem poliestrowym, sznurki sztywniejsze i te bardziej miękkie, takie, które sprawdzą się na torebki i takie, które będą idealne na kosze. Dziś zapraszam zatem na moje subiektywne porównanie sznurków 5mm.

Dodaj komentarz

dziewięć + siedemnaście =