Wspieranie kanału plotkadesign.

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za dwa lata wspólnego dziergania na youtube. Zaczęło się od filmów “niemych”, bo wstydziłam się mówić. Potem pokazywałam tylko dłonie, aż nabrałam odwagi i pewności i śmiało zaczęłam nagrywać filmy o marketingu w świecie rękodzieła swoją twarzą. Moja twarz to moja marka, a plotkadesign czyli kanał na youtube, moja pracownia rękodzieła, moja marka szydełkowych kursów, warsztatów oraz sklep zrobilamsobie.pl to takie moje trzecie dziecko.

Jestem dla Was, staram się być dostępna, pomocna. Prowadzę z Wami wiele rozmów, doradzam, staram się odpowiadać i podpowiadać. Dziękuję Wam serdecznie za wspieranie i pozytywny odbiór mojej działalności.

Od niedawna na kanale plotkadesign na youtube została uruchomiona możliwość wspierania kanału. Jest to narzędzie do dodatkowego “docenienia” lubianego twórcy za wszystkie bezpłatne całkowicie treści, które możecie na danym kanale znaleźć. Mój kanał to obecnie aż 188 (aż sama nie mogę uwierzyć w tę liczbę) bezpłatnych filmów, z których wiele z Was nauczyło się dziergać. Wiem o kilku historiach osób, które ucząc się z mojego kanału znalazło w sobie siłę i niezbędne narzędzia do tego, by z rękodzieła zrobić swoją pracę! Jestem niezmiennie dumna z każdej zarażonej rękodziełem kursantki. Dziękuję!

Jeśli chcesz wesprzeć kanał, masz taką możliwość. To jak postawienie mi wirtualnej kawy i stwierdzenie: robisz to dobrze, rób to dalej. Każde wsparcie to dla mnie kop do działania, by nagrywać więcej, częściej i fajniej.

Kliknij “wesprzyj” na stronie kanału. W zamian będziesz otrzymywać dostęp do krótkich dodatkowych tutoriali tylko dla wspierających – pierwszy jest tutorial na serduszka.

Dziękuję, ze jesteście!

Dodaj komentarz

11 − jeden =