Warsztaty szydełkowe za nami!

Pierwsze z nowej tury warsztaty szydełkowe za nami. Jestem przeszczęśliwa, że mogłyśmy w końcu po miesiącach izolacji spotkać się na żywo! Na tak zwany pierwszy ogień poszła moja ukochana Gdynia i Pracownia Lilki Szpilki. W tej warsztatowej edycji skupiamy się na wykonaniu nerek na szydełku. Kto nie może się spotkać, śmiało nerkę może wykonać sam na podstawie tutorialu. Jest jednak coś magicznego w tych kobiecych, szydełkowych spotkaniach na żywo, że zawsze jest komplet.

Na warsztaty przychodzą nie tylko osoby początkujące. W Gdyni gościłam m.in uczestniczkę, która już na warsztat przyszła z tak piękną, idealnie wykonaną ściegiem tkanym torebką ręcznie zrobioną! Nam zawsze chodzi głównie o dzielenie pasji, wrażeń, o spotkanie się w babskim gronie osób, które naprawdę nadają na tych samych falach, które kolokwialnie mówią to samo kręci. Dzielimy się pasją, kreatywnością, dobrym słowem… Dziewczyny pomagają sobie nawzajem w momencie, kiedy ja przystanę przy innej na chwilę. Nawiązują się czasem naprawdę trwałe przyjaźnie i równie często zdarza się, że na warsztaty wracają te same osoby. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać te, które były pierwszy raz i znów ugościć w przemiłej przestrzeni Pracowni Lilki Szpilki te dziewczyny, które postanowiły wrócić jeszcze raz. Warsztaty chyba są fajne, skoro wracają, prawda?

O najbliższych wydarzeniach warsztatowych najszybciej dowiesz się z naszego facebooka, plotkapufy, z zakładki wydarzenia.

Rezerwacja miejsc na warsztaty jest zawsze przez stronę sklepu zrobilamsobie.pl, zakładka warsztaty – terminy już dograne można rezerwować. Najpierw Poznań, potem Toruń, w przygotowaniu zaś jeszcze Łódź, Wrocław, Szczecin i Warszawa! A co dalej? Gdzie nas Plotki poniosą jeszcze?

Dodaj komentarz

8 − cztery =