Torba shopperka do noszenia na dwa sposoby.

Libicie efekt Ombre? Ja uwielbiam! Modne, piękne, oryginalne przejścia kolorystyczne, jakie udało mi się uzyskać w tej torbie to zasługa wyjątkowego materiału – sznurka Macrama Ombre Cake od Opus Natura. Sznurek ma piękne kolorystyczne przejścia, jego średnica to 2mm, zalecane szydełko 2-4mm. W składzie aż 80% bawełny i 20% poliestru. Po zrobieniu robótki możemy śmiało ją wyprać, najlepiej ręcznie.

Bardzo przyjemnie się na tym sznureczku pracuje, a efekt przerósł moje oczekiwania. Jeśli chcecie o tym sznurku poczytać więcej o sprawdzić, gdzie go można nabyć, zajrzyjcie na stronę https://centrumwloczek.pl/robotki-reczne/opus-natura-macrama.html

Ogromnie się cieszymy, że ten sznurek możemy również włączyć do oferty naszego sklepu dla rękodzielników, zrobilamsobie.pl.

Jak widzicie powyżej, stworzyłam dla Was wzór torby, którą można nosić na dwa sposoby – torba shopperka na skórzanych rączkach, albo torba/worek w stylu boho do zapięcia na pasku. Która wersja bardziej się Wam podoba? Spróbujcie ją zrobić, a potem zdecydujecie jak będziecie nosić 🙂 Tutorial poniżej, pod filmem obiecane wyliczenie ilości słupków w kolejnych okrążeniach, by się nikomu nie pomyliło.

Wyliczenie:

 1. magiczne kółko: 2 oczka łańcuszka (fałszywy słupek), następnie 12 słupków
 2. okrążenie: 2 oczka łańcuszka (fałszywy słupek), słupek w tym samym oczku, 2słupki w każdym kolejnym oczku; łącznie 24słupki licząc z fałszywym
 3. okrążenie: 2 oczka łańcuszka (fałszywy słupek), słupek w tym samym oczku (zaczynaj tak w każdym okrążeniu); później 1-2-1-2-1-2 słupki; łącznie z fałszywym słupkiem 35 słupków.
 4. zacznij jak poprzednio, następnie 1-1-2-1-1-2… łącznie 46słupków; w kolejnych okrążenia analogicznie zwiększaj liczbę pojedynczych słupków między podwójnymi.
 5. łącznie 57 słupków
 6. łącznie 68 słupków
 7. łącznie 79 słupków
 8. łącznie 90 słupków
 9. łącznie 101 słupków
 10. łącznie 112 słupków.
 11. następnie wykonaj ściany torby zgodnie z tutorialem.

Dodaj komentarz

2 × dwa =