Kreatywne zabawy

Kreatywne zabawy ze sznurkiem i włóczką

Dzieci się nudzą? Muszą zostać w domu i nie mają już pomysłu na zabawę? Jeśli podzielisz się z dziećmi odrobiną sznurka i włóczki, chętnie podpowiem ci w co mogą się pobawić!

Nagrałam specjalny tutorial w ramach współpracy z Centrum Dziecka i Rodzica w Bydgoszczy. Pomysł na tego typu film chodził mi po głowie długo, aż w końcu dojrzał  i już jest – część pierwsza, krótka, ale jeśli spapugujesz zawarte w filmie trzy pomysły na sznurkowo włóczkowe zabawy, to twoje dzieci na pewno pobawią się długo! Narobią może trochę bałaganu, może trochę będą wołały cię do pomocy, ale na pewno będą bawić się świetnie.

Jeśli chcesz więcej kreatywnych inspiracji, wejdź do działu “zestawy DIY” w naszym sklepie zrobilamsobie.pl – są tam kreatywne pudełka “Mamo, pleciemy” – pełne cudowności dla ciebie i malucha. Ty sobie zrobisz koszyk, a dziecko pobawi się w małego rękodzielnika. Wraz z zestawem dostaniesz na maila ebook z pomysłami, inspiracjami, instrukcjami i zdjęciami. Pobaw się z dzieckiem i wzbudź w nim kreatywność! Kto wie, może potem też złapie szydełkowego bakcyla?

Podsyłam Ci link do tutorialu na YouTube – i miłej zabawy!

Dodaj komentarz

dziewiętnaście + szesnaście =